| Ioanna22 a întrebat:

HEY TPU big grin Am si eu o mica problema.se apropie ziua indragostitilor si nu stiu ce i`as putea cumpara prietenului meu.straight face suntem cam de un an si ceva impreuna si nu stiu ce sa-i mai cumpar.nu e pretentios dar nici prea romantic.HELP! :X :-s

1 răspuns:
| DouceurC a răspuns:

Sunt o gramada de chestii simpatice si amuzante prin magazine de ziua indragostitilor. Mai ales daca zici ca nu`i asa romantic ia`i ceva simbolic dar nu prea siropos, cum ar fi o mascota cu un tricouas personalizat pe care sa-i scrii ceva amuzant. Sau daca ati inceput sa aveti relatii intime...fa`i cadou o noapte frumoasa in 2, sau un dans mai lasciv.