| raziel999 a întrebat:

se apropie ziua indragostitilor si nu prea stiu ce sa-i iau prietenului meu...mi-ar placea sa fie ceva deosebit deoarece inainte cu o zi de ziua indragostitilor facem 11 luni de cand suntem impreuna...mi-ati putea da niste idei? Multumesc

Răspuns Câştigător
| costeamihai08112001 a răspuns:

Depinde ce ii place si ce ani are, ti-as sugera geva sportiv exemple:o minge de fotbal de piele, crampoane sau ceva echipament daca ii plac sporturile sau daca ii place sa invete o carte sau ceva de genu sau ai putea face o petrecere pentru el zi sa ii dai o felicitare o sa dai si fundita te rog!surprise

3 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
La cat mai multe luni de relatie, sa aveti!
Pai acum depinde si de gusturile lui!
Ii poti cumpara o bratara din argint/lantisor/parfum/o sticla de wiskey(sau altceva de baut)/sau ceva de imbracat!
Alte idei nu am!

Răspuns utilizator avertizat
| player123 a răspuns:

Parerea mea ar fi ca ar trebui sa nu-i iei nimic pentru ca n-are nev