| anonim_4396 a întrebat:

cum stiti voi, se apropie ziua indragostitilor, pe 14 februarie, imi puteti da si mie niste idei ce i-as putea cumpara prietenului meu, are 23 de ani va rog repede pentru ca saptamana asta vreau sa merg sa ii cumpar, va multumesc! Dau funda va rog cat de multe idei si raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Uite hai ca-ti dau eu o idee de cadou.Iei o sticla goala in care a fost coniac/sampanie/bautura.I desprinzi etichetele si in locul lor faci pe calculator poza voastra si pus alaturi un mesaj frumos de dragoste.Si scoti tiparitura si o lipeste ca o eticheta pe sticla/sticluta si poti face si pe verso-ul sticlei sau sus deasupra gurei de sticla.Inauntru poti face un document in word si sa-i scrii ceva frumos.Scoti la imprimanta pe o foaie colorata si o arzi la margini ca sa fie un mesaj frumos, sau poti sa-l scrii tu de mana si sa-l introduci in sticla.Il legi cu cevafrumos tot la fel colorat.Eu zic ca e cv original si a tine in timp, va ramane surprins.Mie imi place foarte mult!

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La varsta lui mai mult ar aprecia o partida de sex, decau un cadou siropos

| crack123 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

La varsta lui daca nu ar primi sex nu ar sta cu ea...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru crack123):

Subscriu maestre

| looovee a răspuns:

Nu stiu daca pot sa-ti dau ceva idei ( portofel in care pe un buzunar scris numele noastre, o inima perna cu poza noastra, o sampanie si in loc de etichete poza noastra, rama, tablou pictat, parfum, set de ras, centura si scris I love You) Din pacate nici eu nu stiu ce sa-i dau...

| Draguta98 a răspuns (pentru looovee):

Multumesc mult

| Draguta98 a răspuns:

O,terminati cu chiestiile alea, chiar nu ma impresionati, ori imi dati raspunsuri calumea ori nu raspundeti

| hohirylililil a răspuns:

Poti sa-i cumperi un ceas, parfum,