| SexyAnon a întrebat:

>:d<
Cu il pot recuceri pe fostul iubit?big grin

Fundita love struck

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Fi asa cum erai inainte cand l-ai cunoscthappy vesela zambeste uitate l el. daca l-ai cucerit odata mai reusesti odata sper:*

3 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Nu incerca ciorba reincalzita nu mai are acelasi gust.Incearca sa iesi si cu altii sa le dai si altora sanse.

| zob79 a răspuns:

Sari dezbracata dintr-un tort la ziua lui. Daca nu-l recuceresti pe el, poate ai sanse cu unii dintre invitati happy

| ynnaynna61 a răspuns:

Buna ce ar fi sa te imbraci cat mai provocator si sa te faci f frumoasa iar cand il vezi sa razi si sa te uiti la el apoi poti sa incepi sa te pui la el imbrate sa te pui pe o banca alaturi de el sa iti arati chiloti si la final sa il iei intr-un hotel si ai sa vezi ca il ai inapoi...imi dai fundita?