| IloveSumme a întrebat:

Vreau sa-l recuceresc pe fostul meu iubit!
Cum as putea face asta? Baieti, cum var placea sa se poarte fosta iubita cu voi pentru a va recuceri? (intrebare pentru toata lumea, dar vreau si de la baieti ceva :* ). Multumesc Frumos.

3 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Daca la-i parasit pentru altcineva si vrei sa-l recucereasti trebuie sa faci penitenta, adica trebuiesti batuta, scuipata, injurata, data in strada dezbracata si toate acestea de timp de sapte zile de cate sapte ori pe zi, un fleac pentru o iubita intelegatoare si plina de iubire.laughing

| georgesur a răspuns:

Depinde., l-ai pierdut sau l-ai parasit(si acum il vrei din nou)? Este o mare diferenta!
Personal ramin la ideea lui Gabriel Garcia Marquez:"Nu plinge pentru ca s-a terminat, zimbeste pentru ca s-a petrecut"

| IloveSumme explică:

Nu dragiilor happy, nu vroiam misto.Nu l`am parasit happy. Ne certam mereu din orice.