| ReeaAndreea a întrebat:

big hug cum ar trebui sa fie pentru voi fata/baiatul perfect? [ caracter si aspect ] big grin:* fundoi si multi pupici >big grin

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici nu ma intereseaza asa ceva scap de o problema in viata.

| Picasso a răspuns:

Sa fie asa cum nu ti-ai imaginat vr data, ceva la ce sa nu te astepti, ceva euforic

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Visezi cam mult! acel model pi care multi dintre noi il asteapat si il acuta nu exista! mai ales la vemurile de azi... funda

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Baiatul perfect nu exista.si nici in imaginatia noastra. daca ar fi iubitul perfect, la un momentdat ne vom plictisi de perfectiunea lui

| Forevăr a răspuns:

Pai am ceva cu baietii cu parul blond blushing si ochii albastri love struck
Pentru mine conteaza putin aspectul fizic big grin
Baiatl perfect pentru mine trebuie sa fie :
- atent cu persoana de langa el
-amuzant
-sa stie sa isi controleze cuvintele

| iLexii a răspuns:

Nu vreau sa fie perfect. Sincer eu imi doresc sa aiba si calitati si defecte, altfel. nu mai este om happy

| Gabbytzu a răspuns:

Nu'mi doresc sa fie perfect.
Pentru ca nu exista oameni perfecti!
Imi doresc sa fie intelegator,sensibil, frumos, sa ma iubeasca si sa ne intelegem foarte bine(adica' sa nu ne certam)
Sa bea, sa fumeze dar cu masura!
Sa stie sa se distreze.Sa'si vada d treburi...(adica' sa nu aiba d lucru cu alte fete cat timp ii cu mine).
Cam atat...
Deci nu imi doresc un baiat perfect!
Pentru ca pot sa astept la nesfarsit
Nu exista oameni perfecti!

| adee_6203 a răspuns:

Pai sa imi cunoasca sentimentele? sa fim amadoi de acord in anumite privinte sa ma sustina cand am nevoie, sa fie inalt, ochii albastriiii, parul negru ( foate rar gasesti baieti cu parul negru si ochii albastriiiiiiii) etc. sper ca te-am ajutat... funda:X:X:X:X

| Hathaway a răspuns:

In cazul meu un baiat ar trebui sa fie.hmm inalt.sa aiba culoarea parului saten inchis sau brunet.ciufulit si nu foarte scurt.sa aiba culoarea ochilor caprui.sa aibe un accent fain.sa se imbrace cu haine largi ori mai cool gen http://www.mujer.ro/......-vara-2011 :X! anyway sa fie mai ciudat si misterios.hmm.sa ma iubeasca mult si sa nu arate prea mult ca tine la o persoana.sa fie de treaba dar in acelasi timp.sa semene cu mine.sa nu ii pese ce zice lumea yada yada :-@.well.this is the boy of my dreams xxxx.