| LovelyGirl_3607 a întrebat:

Buna fetelor de pe TPU. Spune-ti-mi va rog, ce caracter ar trebui sa aiba baiatul perfect?

Răspuns Câştigător
| daniela36783 a răspuns:

Un baiat perfect in adevaratul sens al cuvantului nu o sa vada nici o fata niciodata pentru ca nu exista dar cred ca e bine sa fi de gasca, cu tarie de caracter, sa stii sa te comporti cu o fata etc succes

7 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

cu bani

| AnneMarri a răspuns:

care-i cu stupidu pentru adevar? straight face ii tampit sau ce?

| AliceHappyGirl a răspuns:

Baiatul perfect pentru mine...nu cred ca s-a nascut, dar trecand peste asta...trebuie:
-sa fie un tip de gasca, prietenos cu toata lumea
-sa nu aiba conflice
-sa nu se creada cel mai tare din lume
-sa nu aiba impresia ca toate fetele il vor, si chiar daca este asa sa nu "si-o ia in cap"
-sa stie sa se comporte cu o fata
-sa aiba si o parte romantica
-sa fie mai nebun (in sensul bun al cuvantului)
-sa ii placa sa faca poze
-sa ii placa sa calatoreasca
-sa nu minta
-sa nu insele
-sa fie un tip pe care te poti baza
-sa fie un tip discret, nu sa afle toata lumea absolut totul despre rel in care se afla sau alte detalii care tin de intimitate
-sa fie un tip inteligent
-sa stie ce vrea de la viata
Din punctul meu de vedere acestea sunt cele mai importante calitati.

| dydy1 a răspuns:

Nu exista asa ceva

| Ederuta a răspuns:

Frumos,destept,sexy,de gasca, putin romantic si cu bani! big grin big grin

| Andreea_6958 a răspuns:

Baiatu' perfect nu exista, parerea mea. orice baiat are defecte.
pai sa nu stea toata ziua pe capu' meu, adica cand sunt cu prietenele mele sa nu vina sa stau cu el si cand stau cu el sa ma tina in brate mereublushing, sa nu ma minta, sa pot vorbi cu el deschis si da ma inteleagahappy sa'mi zica in fiecare zi" ce frumoasa esti" sau " ce bine iti sta parul azi" asta imi zice mereublushing
cam atat>big grin

| DeDe_1564 a răspuns:

Depinde : Mie imi plac baietii cu caracterul puternic...dar si sensibili cand trebuie! big grin Funda?batting eyelashes