| Spike12 a întrebat:

De 6 luni sunt indragostit de o fata (eu sunt cls a 10-a iar ea e a 12-a). Tot timpul ii spun daca vrea sa fie intr-o relatie cu mine dar ea imi spune ca ma vrea doar ca prieten (dar dupa cum ma priveste sunt sigur ca si ea ma place). Ce credeti ca ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fata iti spune dragut ca nu te vrea ca si iubit, dar tu nu vrei sa intelegi. Renunta.

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Sa stii ca fetele se joaca cu baietii....noua ne face placere sa va vedem dupa noi da nu neaparat tinem la voi...si daca fata a zis ca nu vrea sa fie cu tine tu de ce mai insisti?

| Dydy95 a răspuns:

Daca a zis ca nu te place in sensul ala las-o pe fata in pace si incearca sa treci peste. Oricum ea e mai mare si e normal sa aiba prieteni de varsta ei.