| deadman a întrebat:

De cand a inceput scoala am pus ochii pe o fata din liceu, mai mica decat mine cu un an. De fiecare data cand o vad, este insotita de o colega/prietena. Astazi am intrat in vorba cu ele in autobuz, spunand ca le cunosc de undeva, la care prietena fetei mi-a raspuns extrem de detaliat spunand ca e in liceul meu si ca sta pe undeva si poate de acolo le stiu, dar acea fata nu a zis nimic. Le-am intrebat cum le cheama, dar nu mi-am spus numele ca sa vad daca ma intreaba si ele, dar nu m-au intrebat, iar ele nici acum nu stiu cum ma cheama. Am avut o conversatie destul de ok cu pietena acestei fete (mai mult ea a vorbit, ceea ce mi-a surprins pentru ca s-a deschis foarte repede), la care a participat foarte putin si fata de care imi place, dar de fiecare data cand ma uitam la ea, zambea. La final le-am intrebat de facebook, si mi l-au dat. Dar spre finaalul conversatiei, prietena acestei fete, incepea sa faca conversatia numai intre ele, incercand sa ma indeparteze putin. Eu fiind cu un prieten, am continuat sa vorbesc cu el si le-am lasat in pace. La liceu, in careu, ele s-au dus la clasa lor, iar eu la a mea, dar cand ma uitam la ele, fata de care imi placea se tot uita prin curtea solii, dar nu am aobservat daca se uita la mine sau nu, pentru ca ma uitam la el cu coada ochiului. Voi ce credeti?

1 răspuns:
| NameHarris a răspuns:

Posibil sa aiba prietenewinking