| BobSpion a întrebat:

De un an am cunoscut un băiat, prieten cu prietena mea. Am făcut cunoștință, și de când m-a văzut, cand sunt în preajma lui se uita foarte insistent la mine. Am vorbit cu prietena mea și a zis ca ma place, însă nu înțeleg de ce se uita insistent la mine. Voi ce credeți, ma place cu adevărat sau nu?

Răspuns Apreciat de Editori
| Emanuela23 a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el, nu suntem noi in masura sa spunem ce este in sufletul lui.
Poate te place/poate nu.
Un baiat se poate uita la tine, ca ii esti draga, nu neaparat ca te place.
Vorbeste cu el!

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Te place foarte mult