| Puckauca a întrebat:

happy Deci. am 17 ani si de cateva luni vorbesc cu un baiat. El are 18 ani si suntem la licee diferite.Ne intelegem foarte bine suntem ca fratii. Vorbim la telefon, prin mesaje, pe messenger, pe facebook, ne-am intalnit intr-o zi.si atat. Mie imi place de el.si imi place mult.Este genul de baiat cu care poti vorbi orice, este glumet, stie cand sa fie serios, stie mai bine decat cea mai buna prietena a mea cu care am crescut cand sunt suparata sau cand ceva nu este in regula.De fiecare data cand spunem ca iesim amandoi. intervine ceva. ba nu pot eu ba nu mai poate el. Zilele trecute sora mea ma tachina spunandu-mi ca el se impaca cu fosta lui iubita si l`am intrebat daca este adevarat.cand a auzit a inceput sa rada si a spus : "Poate ca amici. dar ca iubiti niciodata! Stai linistitalove struck ". Atata de dragut mi s`a parut >8- El nu stie ca il plac.il plac foarte mult love struck ce ma sfatuiti sa fac?:-s Nu vreau sa stric prietenia dintre noi doi, dar nu vreau nici sa astept prea mult sa il ia alta. HELP love struck FUNDAAA love struck

Răspuns Câştigător
| Maduux a răspuns:

Go for it girl!laughing eu zic sa profiti de asta atata timp cat mai poti, pentru ca mai tarziu o sa regreti. Si de faza cu intalnitu...sigur nu sunteti voi timizi?laughing am patit si eu asa si bagam scuze la greu, dar intr-un final s-a intamplat si nu am regretat:* Bafta!
Fundooi? :3

2 răspunsuri:
| Chocolateeee a răspuns:

Buna...pai spune-i ce simti, ca sunt sigura ca si el te place daca ti-a zis "Poate ca amici. dar ca iubiti niciodata! Stai linistita!" probabil ca si el tine la tine love struck

| irinaa a răspuns:

You can't escape from Friendzone! :devil)