| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am fost cu un baiat, iar acum ne-am despartit.Ink mai tin la el.si vreau sa ma impac cu el sad dar el nu vrea... ce ma sfatuiti sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| alylove15 a răspuns:

Daca nu vrea sa va mai impacati nu prea mai ai ce sa faci.Singura solutie e sa vorbesti cu el sa ii spui tot si poate astfel va veti impaca. Daca nu o sa vrea cauta-ti pe altul stiu ca e greu sa il uiti dar nu ai ce sa mai faci.

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai daca nu vrea tu crezi ca mai poti face ceva?
nu mai iti pierde timpu degeaba gasesteti altu distreazate bucurate de viata.

| Marijuana a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate. O sa-ti gasesti pe cineva care sa te iubeasca si sa te merite, sigur!

| Christina a răspuns:

Sa treci mai departe (stiu ca e greu!) dar o sa intalnesti pe cineva care va merita ceea ce ai tu de oferit :*

| kobra0221 a răspuns:

Cautati altu, viata e scurta. Distreazate. Baieti sant destui.