| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu ce credeti si voi, fostul meu prieten(are 16 ani)este cu o tipa care e clasa a 7-a(cu care e de o saptamana impreuna), insa eu chiar mai tin la el, si nu sunt sigura ca o place foarte mult, deoarece imi tot trimite melodii gen Eli-Hey, Aviation-You were everything, si vorbeste foarte frumos cu mine(vreau sa va spun ca am ramas amici dupa despartire)mai bate apropouri ca sunt mai speciala, ca am fost prima fata careia el i-a spus "Te iubesc" si chiar a simtit asta cu adevarat.Cand ne-am intalnit cativa amici in parc se uita spre banca unde stateam noi de obicei si pe cand sa plec era foarte abatut, apoi spunandu-mi ca si-a adus aminte de trecut. M-a intrebat daca mie nu imi place de nimeni si am spus ca nu, pentru ca vreau un baiat cu multe calitati, desi il plac, dar nahhappy continuand: de tine e fain, ai pe cineva la care el: da am, dar nu pe acel "cineva". Si multe chestii asemanatoare, noi am fost amici si inainte sa fim impreuna (el fiind primul meu prieten)si acum, ne intelegem foarte bine.Eu as vrea sa fim din nou impreuna, dar cred ca el nu mai vrea pentru ca suntem amici si sa nu stricam aceasta amicitie apoi.

Voi ce credeti inca tine la mine, tinand cont ca ne-am despartit de 6 luni? Si oare de ce nu vrea sa mai fim din nou impreuna(el stie ca eu inca il mai plac)?:-s

Ofer FUNDA!:*:*

1 răspuns:
| chakuza a răspuns:

Incearca sa te dai pe langa el(dar nu prea mult) sau sa bati apropouri tot mai multe de voi doi cum erati, poate intra si el intr-o stare de melancolie si isi va aminti cum era cand erati impreuna si poate iese ceva.