| Smile3 a întrebat:

Deci, am incercat sa uit de fostul! Nu am mai vorbit, am cunoscut tipi noi, iar acum imi cam place de un tip cu 2 ani mai mare!(inca ma mai gandesc la fostul...Dar acesta seamana mult cu el si cu cat stau mai mult cu el, parca imi place din ce in ce mai mult.happy )
Ideea e ca la inceput a merss bine, cel din prezent a flirtat cu mine si chestii,(nu ne cunoastem de pre mult timp!) dar acum in ultima vreme se comporta diferit!(adica si inainte ma tachina si facea misto de mine, dar parc totusi se uita cu o privire gen: Dar sti, totusi esti chiar draguta!)..Acum se comporta mai urat, nu stiu ce sa mai inteleg din privirea lui si nu stiu daca o face intentionat, dar ma cam jigneste! ..Nu stiu ce sa mai fac, credeam ca in sfarsit pot scapa de fostul! Dupa atata timp(vreo 2 ani!) am inceput sa ma gandesc si la alt tip decat el!(fostul!). ..Nu inteleg, de ce sunt atat de ghinionista in relatii!
PS:Stiu ca o sa-mi spuneti sa vorbesc cu cel din prezent, dar prcatic nu s-a intamplat nimic intre noi! Eu nu sunt o fire rusinoasa, pur si simplu ar fi aiurea sa vorbesc cu el..Adica ce sa ii spun?! ..Plus ca este si mai mare!
Intelegeti voi care e intrebarea!laughing.(heelppuppy dog eyes3!)

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Actualul baiat a incercat, asa cum a stiut el, sa te cucereasca si se pare ca nu a fost in stare. Drept urmare, incepe sa devina putin magar, pentru ca atat il duce capul. Se pare ca, intr-adevar, ai din nou ghinion. Fa o pauza in incercarile tale de a gasi pe altcineva.