| anonim_4396 a întrebat:

deci daca media de admitere la un liceu este 6.93 si media mea este 6.83,am sanse sa intru? :-s

P. S - e vb de liceul economic din tulcea, la profil comertbig grin puppy dog eyes(scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| candygirl a răspuns:

Media de admitere pe care o stii tu e ultima cu care s-a intrat. e posibil ca anul asta sa se intre cu medii mai mici...sau mai mari. depinde big grin. eu zic ca ai sanse.

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Stii, tu esti unul din motivele pentru care refuz sa mai spun ca toti rockerii sunt inteligenti. straight face

| lplostonyou a răspuns:

Media de admitere la Dragoste si Sex? happy

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Nu stiu, depinde de mediile din fata ta. si vezi ca am auzit ca daca te inscrii pe locurile de romi intri cu o medie mai mica. Declarate rom si vezi poate poti big grin

| VacutzaRoscata a răspuns:

Wow ce medie mare, se vede ce inteligenta esti smug

| Sicmao a răspuns:

Hehe,uite pe cineva si din Tulcea.Si eu cred ca o sa ma duc la Economic. tongue

| dalia_7907 a răspuns:

Depinde.Teoretic ar trebui sa intri.Acum depinde foarte mult de generatie, si de mediile celorlalti candidati.In fiecare an media de admitere ori creste, ori scade.Rari au fost anii in care a ramas la fel media.Eu spun sa incerci nu ai ce sa pierzi. Poti sa pui si licee cu media de 7.7 si pentru ca se poate sa mai scada media.Bafta happy

| vlad29marko a răspuns:

Bineinteles ca poti intra. Eu niciodata nu m-am ghidat dupa statisticile astea. Difera de la an la an in functie de ce elevi vor sa intre la acel liceu. Asa ca, multa bafta!

| vlad29marko a răspuns:

Bineinteles ca poti intra! Eu nu m-am bazat niciodata pe statisticile astea, se schimba de la an la an in functie de elevii care vor sa intre acolo. Deci, multa bafta! happy