| anonim_4396 a întrebat:

va implooor ajutati-ma si pe mine cu ceva puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes(scuzatimi gramatica dar ma grabesc) deci am 2 probleme gigantice
1-vreau sa intru la liceul economic, profil comert din tulcea, imi spuneti ce calificare as putea avea sau ce pot devenii daca fac acesti liceu?
2-(e vb despre acelasi liceu)media de admitere este 6, 93 iar mie mi-a iesit 6.83 am sanse sa intrupuppy dog eyes

Conteaza sa ai media exact ca sa poti intrra la un liceuthinking
La mine e diferenta mica, va roog ajutati-mapuppy dog eyespuppy dog eyes

puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

1 răspuns:
| SimpaticulSupranatural a răspuns:

Mult noroc!