| onuku a întrebat:

Deci, imi place de un baiat si acelui baiat ii place de cea mai buna prietena a mea. Nu inteleg de ce baietii o "prefera" mai mult pe ea decat pe mine...Eu am forme, sani si nu sunt foarte plinuta. dar ea este plata si fara forme...

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca ai forme, este un avantaj.Inceararca sa fii si desteapta,amuzanta,o fata dintr-o bucata si vei vedea cum vor alerga baietii dupa tine.
Sa nu-ti pese ca are mai mult succes colega ta,poate e considerata mai de treaba,mai populara,mai isteata,nu stiu.Tu,incearca sa pari indiferenta la succesele ei, invidia o inteleg toti si te vor taxa drept rautacioasa, lucru pe care nu-l vrei.Fii simpla, prietenoasa si comunicativa cu toata lumea.Lucrurile se vor schimba repede, bine?

4 răspunsuri:
| Făgăraş a răspuns:

Este posibil ca ea sa fie dornica de sex mai mult! incearca sa te axezi mai mult pe latura interioara! lasa formele! serios! o sa iti fie de folos! lasa un baiat sa te placa pentru ceea ce esti tu nu pentru ceea ce poti tu( ma refer la fund, sanii etc.) succes

| LifeInColors a răspuns:

Sa stii ca de multe ori nu conteaza cel mai mult cum arati ci si cum stii sa te dai bine pe langa baieti, cum vorbestisi cum te comportzi cu ei... Invata sa le zambesti, sa ii mai iei putin la misto, sa stai cu ei, sa vorbestidespre chestii care ii intereseaza. Muult succes:* funda?

| Roxidd19 a răspuns:

Da.Stiu cum e

| DenisPericolPublic a răspuns:

Tu crezi ca aspectul fizic e totul? Ei bine. Nu. Oricum ar trebui sa-i spui acelui baiat ce simti pentru el. Ce ai de pierdut? Barem daca te raneste sa stii ca ai incercat.