| DeadRedCupcake a întrebat:

funda pentru cel mai bun sfat. Deci sa va povestesc despre ce e vorba. Acum ceva luni eu, Clau si Maria eram cele mai bune prietene nu asta conteaza intre timp ne-am racit adica nu am mai vorbit aproape de loc, in acesti timp claudia si maria s-au imprietenit si clau i-a facut cunostiinta Mariei cu o fata pe care eu nu o suportam, Daniela, toate trei au devenit foarte bune prietene si cand am vazut ca ma inlocuiesc am cedat si le-am spus ce am pe suflet apoi m-am certat cu Daniela eu si Claudia suntem iarasi prietene ca inainte pentru ca Maria e toata ziua cu Daniela si a inceput sa fie nu stiu daca fitoasa dar stiu ca nu mai e aceeasi si Maria nu mai vorbeste deloc cu mine si Claudia. Ce am putea face eu si Clau sa ne recuperam cea mai buna prietena? raspuns cat mai urgent multumescbig grin funda pentru cel mai bun sfat apropo scuze pentru categorie e cea mai cititabig grin

2 răspunsuri:
| DianaMariaA a răspuns:

De ce nu o suporti pe Daniela?
Pe Maria nu ar trebui sa o recuperezi pentru ca o sa vina momentul in care ea o sa vina sa isi ceara scuze. Voi ar trebui sa va vedeti de treaba voastra. Prietenii vin si pleaca.

| DeadRedCupcake explică (pentru DianaMariaA):

Multumesc pai nu e ca nu o sport pe daniela am vrut sa ma imprietenesc cu ea si pur si simplu nu am putut si m-am enervat cand m-a facut nebuna fara nici un motiv