| Jasminee a întrebat:

Buna TPUUlove struck! Am si eu o problema:d mai demult m-am imprietenit cu o fata si mentionez ca am fost o lunga durata de timp foarte bune prietene dar ne-am certat o data si de atunci s-a cam inderpartat de mine. adica inainte ieseam mai mereu cu ea. acum are o alta prietena cu care iese. chiar daca vorbesc cu ea la telefon ore in sir dar tot numai e cum era inainte. am avut o discutie despre asta si ea a spus ca numai vrea sa fie asa de apropiata de o persoana.incercam sa-mi dau seama dc numai vrea... oricum acum suntem destul de bune prietene dar era mult mai bine cum era inainte. daca aveti vreun sfat pe care sa mi-l dati ca sa putem sa mai fim ca inainte...Multumesc Anticipat!happyscuze de categorie

2 răspunsuri:
| Jasminee explică:

Defapt.neam mai certat inainte de cearta aia. si ba da are incredere in mine ptk imi spune secretele. doar ca inainte era altcumva.si acum suntem apropiate dar atunci eram mai mult.

| Aex2010 a răspuns:

Nu mai vrea deoarece odata ce v-ati certat crede ca o sa va certati din nou si nu mai are incredere in tine chiar daca tiai cerut scuze
Funda?