| FanMileyCyrus_7421 a întrebat:

Hei! Am o prietena care timp de 8 ani de zile am fost cele mai bune prietene:XDe curand ne-am imprietenit cu o fata so am devenit cele mai bune prietene si cu ea. dar fata aceea a ramas insarcinata si fiind normal nu trebuia sa ne spuna si noua? daca eram cele mai bune prietene ale ei? a preferat sa ii spuna unei colege care, cand nu este de fata o barfeste din toate pozitiile.Eu si cea mai buna prietena a mea am hotarat sa ne indepartam de ea si acum, de vreo 2 saptamanii a inceput sa`mi sune prietena cea mai buna afara, chiar a invitat`o si la ea acasa.Prietena mea este FOARTE naiva si accepta orice invitatie din partea ei.[si nu e vorba ca ex prietena nostra a ramas insarcinata.ne-a facut mult mai multe.mintit.falsitate...etc]Eu m`am certat cu cea mai buna prietena a mea deoarece a inceput sa numai aiba timp si pentru mine.mereu imi spune ca iese cu prietenul dar s`a intamplat sa o vad de cateva ori cu ex prietena noastra.si chiar nu vreau sa o pierd, deoarece tin foarte mult la easadbroken heart... Vreun sfat? ce ar trebui sa fac?sad:-

Răspuns Câştigător
| Aanyaa a răspuns:

Vorbeste cu ea, fa-o sa inteleaga ca nu e bine ce face, si fa-o sa inteleaga ca ea e cea care te va pierdehappy

2 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Pai incarcerate sa ii explici de fata care va minte! ea se da drept pr voastra cu scopul de a profita de voi!
explica-i prietenei uh ca nu e bine sa lasi o prietenie de 8 ani pentru una de cateva lunisad
explica-i ce simti:p
incearca sa vb cu ea despre tot

baftahappy

| euI a răspuns:

Spune-i ca in cateva luniva ajunge siea ca ex prietena ta daca continua asa si sa nu lasea aceasta prrietenie de 8 ani ii va parea rau