| dayana_9955 a întrebat:

sigh ieri m-am certat cu iubitu meu dintr'un motiv penibil. puteti sa ma ajutati sa ma impac cu el? adica nu stiu vreau sa ii dau un mesaj cu ce simt pentru el si sa ii cer sa ne imbacam dar nu imi vine nimic in mine.ma ajutati plz?
funda pentru cel mai frumos mesaj

6 răspunsuri:
| lOllipOp a răspuns:

Buna.big grin

"Am gresit… recunosc si imi pare rau. Te rog mult sa ma ierti… tu esti totul pentru mine si nu pot suporta gandul ca esti suparat pe mine. Acum realizez ca alaturi de tine timpul se scurgea in alt ritm si orice clipa petrecuta cu tine imi umplea sufletul de bucurie…

"N-am stiut sa te pretuiesc si acum ma tem ca e prea tarziu… pentru a mai repara ceva… Desi sufletul meu spera ca ma vei ierta… pentru ca el spera ca inca ma iubesti…."

"Chiar daca am gresit, imi este greu sa recunosc; dar o voi face pentru ca te iubesc atat de mult si vreau sa fim fericiti impreuna...Imi este asa dor de tine. Iarta-ma. Te iubescbig grin<

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic. depinde, acum din ce motiv va. ti certat.
Pentru ca, daca el este de vina, nu are nici un rost sa. ti ceri u scuze, pentru ca daca faci asa, ii vei da de inteles ca esti 'moarta dupa el'. si pe orma stii cum sunt baietii.isi bat joc
Daca el a gresit, lasa. l pe el sa se intoarca la tine.
Daca u ai gresit, da cere. ti u scuze :*

| jasmine73 a răspuns:

Daca a fost vina ta ar fi frumos sa-ti ceri scuze, nu verbal ci printr-un gest frumos care sa-l impresioneze placut, invita-l undeva sub pretext ca doresti sa-i vorbesti, pregateste-i un cadru intim, linistit, romantic, si-i ceri scuze, va merge

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Poate ca am gresit si eu, si tu, dar amandoi stim ca nu putem trai unul fara celalalt si ca la un momnt dat unul dintre noi va veni la celalalt, dar eu vreau sa fiu cea care face acest pas, sa te iau in brate si sa iti soptesc:,, Iarta-ma, a fost o greseala, doar sti cat de mult te iubesclove struck..."!

Sper ca ti-a placut si bafta cu tipulwinking!

| Izma a răspuns:

Care e motivu penibil?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar va iubiti poti sa glumesti cu el si sa ii zici dupa ca il iubesti si nu poti trai fara el.
Adica eu m-am certat cu ubitu si ma apucat dintr'o data rasu pentru ca am vazut cat de penibil e motivu si a fost ceva de genu faza :
Daca iti dau bomboane colorate ne impacambatting eyelashes, ufi bebe nu pot trai fara tine, te rog iarta'ma.