| kazimiryonni a întrebat:

ieu si pretenul meu vrem sa facem sex anal dar am cateva antrebari... daca el asi da drumu in timp ce facem pot sa raman ansarcinata? si daca atunci cand o scoate asi da drumu si ma atinge cu sperma se antampla kva?

Răspuns Câştigător
| stark47 a răspuns:

Nu ramai insarcinata daca iti ejaculeaza in anus.insa din cauza ca este atat de aproape de zona "rosie", exista riscul asta.ca sa ramai insarcinata trebuie ca sperma sa iti ajunga in vagin si nici atunci nu sunt 100% sanse.ai totusi mai multa grija cu astfel de chestii...din cauza unei distractii de moment iti poti ruina viata.

| kazimiryonni explică (pentru stark47):

Da da ieu sant virgina

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Eu zic s-o faci oral, să nu riști!

| ywar a răspuns (pentru h3r):

Asta ca in bancul ala... daca inghit, raman? Scz happy

| h3r a răspuns (pentru ywar):

Am zis că de la anus la vagin e drum scurt, dar de la gură la vagin...mai greu.

| Cristiann25 a răspuns:

Cat de analfabeta esti! Iti plac morcovii in cur?

| Hαppiηеss a răspuns:

O alta itrebare tampita! Cum sa ramai insarcinata, tu esti cumva o exceptie si ai ovarele in fund? poate sa isi dea drumul linistit ca nu se intampla nimic, dar asa de curiozitate intereseaza-te cum ramane o femeie insarcinata.

| suntZeu a răspuns:

Nu se va scurge sperma in vagin, iar daca iti face anal si iti atinge pufarina cu putina sperma no sa patesti nimic

| Bogdan372 a răspuns:

Da este foarte posibil rolling on the floor)))))))))))))