| anonim_4396 a întrebat:

imi place de o fata e cu mine in clasa, si nu stiu cum as putea face sa ii placa de mine, are iubit si m-am gandit in momentul cand se va desparti de el, si va fi suparata sa ma duc sa o alint gen si sa-i spun ca esti mult prea frumos. Pt el si sa ma apropii de ea incat sa isi dea seama ca o plac, e un plan bun? Vreau idei/pareri

4 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Esti ca un vultur.Stai la panda ca sa profiti de tristetea ei,ca poate-poate o combini? Inseamna ca pe tine te doare fix in cot de ea si nu vrei decat sa iti iasa si tie o combinatie.Fa-i o favoare, si las-o in pace. Daca iti place cu adevarat o fata, baga-te pe ea. Daca pe tine te intereseaza numai sa ai si tu o iubita ca doar na, pana si "Gigel de la coltu strazi o are pe Marinela", mai bine lasa.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca are iubit, stai linistit si cata-ti alta.
Ca nu-i nromals a pandesti pe cineva, asteptand sa iasa dintr-o relatie.
Posibil sa fie atat de suparata daca se desparte de ala, ca primul care-i iese in cale, va primii toata rautatea si razbunarea pe care o merita ala pe care l-a iubit si de care s-a despartit.

| RobiLord a răspuns:

Inainte sa te apropi de ea consoleazo distrufe toara tristetea din ea apoi incepi sa te apropi de ea iar i tro zi cand crezi ca sunteti foarte apropiati da frau liber sentimentelor
PS:la fel e si la mine numa ca e din cartier nu scoala