| anonim_4396 a întrebat:

In intrebarea precedenta am pomenit despre un tip care ma place si il plac, lasam asta. Acelasi tip, m-a intrebat daca vrea sa mergem prin parc o data. I-am zis ca o sa mergem dar nu prea stiu ce sa fac... Mai mult, vorbeam despre partenerii perfecti si el aproape m-a descris pe mine. Nu stiu ce sa mai zic, ne "dam" unul la altul dar nici unul nu zice niciodata nimic. Sfaturi(despre iesitul in parc, ce ziceti sa fac, tin sa spun ca avem 13 ani si suntem din aceeasi clasa, dde asemenea si prieteni f buni).

Răspuns Câştigător
| Laura_1898 a răspuns:

Da du-te! altfel iti va parea rau apoi, daca va placeti reciproc o sa va simtit bine impreuna.mult succes!:*

1 răspuns:
| Ирина19 a răspuns:

Da, mergi, de ce nu?