| ciuly4u a întrebat:

happy... Intrebare pentru fete big grin. Fetelor voua cum va plac sa fie baietii slabi tare, putin plinuti sau grasi? Dau funda :***. Sinceritate va rog tongue

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

Buna,sa zicem ca din variantele tale aleg putin plinuti.Nu-mi place nici sa-i simt coastele, si sa aiba mana mai subtire ca a meatongue
sa fie bine facutbig grin

8 răspunsuri:
| ShowTim3 a răspuns:

Cred ca prefere cu muschi sau sa fie normali...

| mona a răspuns:

Potriviti

| Needle a răspuns:

Nici foarte grasi sa li se vada oasele dar nici sa le curga sunca pe ei laughing sa fie potriviti

| ignore a răspuns:

Slabihappy

| Lovξ a răspuns:

Mie mi-ar placea sa arate bine sa fie inteligent sa fie iubitor si romantic dar sa nu intreaca masura si sa devina lingusitorlaughing...si sa ma iubeasca sincerlove struck:X funda?:*

| missGirlDeea a răspuns:

Sa nu fie schelet dar nis tare grasi sa aiba pres

| alylove15 a răspuns:

Putin plinuti...decat sa fie foarte slab sa i se vada oasele prin piele dar nici foarte grasi si cu burta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac si cei slabi, cu abdomenu in forma de trapez, dar sa nu fie chiar slabanog sa ii iasa oasele.
Si plinuti, dar cand zic plinuti sa nu aiba grasime si etc, burta. Sa fie bine facut.
Sunt mofturoasa, nea, ce sa imi faci.