| codx a întrebat:

Intrebare pentru fete happy
Va plac baietii mai plinuti?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Sincera sa fiu, nu foarte mult, mie imi plac cei atletici, inalti si facuti.( nu ma refer la culturisti).Nu-mi plac lucrurile duse la extrem! gen prea grasa, prea slaba sau cat un munte din cauza proteinelor!
Nici cei slabi nu-mi plac, aia in special nu.
Cei plinuti, nu imi plac.
Daca gasesti o persoana care sa te placa asa cum esti dupa parerea mea este foarte bine, dar daca nu ai succes la fete, nu ai nicio scuza pentru care sa nu poti sa slabesti si dintr-un baiat plinut sa devina unul atletic.
Nu doar cazul tau este greu, daca stai sa te uiti nici baietilor nu le plac fetele grase, de aceea mai tot timpul cand fetele se uita in oglinda se vad grase si in realitate sunt ca si un bat.
De exemplu nu stiu ce prefera majoritatea baietilor, fetele grase ( ma refer la cele obeze, nu cred) fetele slabe(cat un bat, fara forme) nu stiu, poate, eu de exemplu nu sunt nici slaba dar nici grasa, adica ma consider ideala din moment ce nu ma sufla vantul si nimeni nu ma face grasa.
Tie ce tip de fete iti plac in functie de fizic?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ofiintă):

Pai si tu iei proteine si nu esti cat un munte...

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu conteaza ca e mai plinut atat timp cat il iubesti

| HighByTheBeach a răspuns:

Pai...
Nu imi plac nici baietii slabi ca un motan care nu a mancat de un an si nici baietii prea grasi. Deci... imi plac baietii care nu-s nici slabi nici grasi

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Eu as zice in locul fetelor ca asa-si-asa(depinde de forta si inaltime), cred eu

| TashaUhm a răspuns:

Depinde ce inseamna pentru tine ''mai plinuti''`!
Pai..hmm. Plinut pentru mine inseamna putin peste normal.
Daca e unu de 3 pe 4, sorry! I'm busy`!
But. Daca e unu care..nu stiu. nu iese in evidenta ca are vreo 3-4 kg in plus. e OK`!

| seriosule a răspuns:

Plinuti este putin cam mult... poate vrei sa slabesti 2-3 kg... si totul e ok