| Dominicc a întrebat:

Fetelor, va plac baietii slabi sau plinuti?

De multe ori am vazut femei slabe impreuna cu barbati plinuti(filme, realitate etc.)Dar rareori am vazut un baiat slab cu o tipa plinuta...

Voua va plac baietii mai plinuti sau cei slabi? Sunt chiar curios)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
28 răspunsuri:
| arrriadna a răspuns:

Salut. Mie imi plac barbatii slabuti, dar cu "umeri mai lati" (sa se vada ca sunt barbati si nu "ramurele").
Cat despre "rarutzul tau"...
Barbate-meu si cu mine suntem exact ca in Stan si Bran: el e slab si inalt iar eu mica si dolofana. Si avem prieteni de familie care sunt si ei pe acelasi "tipar rarisim" Aspectul nu impiedica fericirea sufleteasca si placerea de a putea vorbi orice, de a putea dezbate chestii care te framanta and so on. SI nici nu ne-a impiedicat sa facem "prostii" happy
Chestia asta cu "barbatul mare si fata mica" e mediatica, stii, "da bine in poze/ pe ecran".
Viata bate filmul, atat zic.

| Vizitiul a răspuns:

Hai zi, tu cum esti, gras sau slab?

lolita
| lolita a răspuns:

Niciodata nu mi-au placut baietii slabi batuti de vant.

| Ea12345 a răspuns:

Mie imi plac baietii mai plinuti putin, care sa nu fie,, luati de vant" laughing Imi plac baietii care ofera incredere si protectie partenerelor...tongue

| Razvan a răspuns:

Mai plinutihee hee

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Mie nu imi plac baietii. La varsta mea asta ar suna a pedofilie; pe de alta parte nici cand eram mai copila nu imi placeau. Imi suna asa, cum sa spun, a lucru neterminat. De aia prefer barbatii. Dim aceasta cauza ignor si baietii in lucru chiar daca au varste de 30-40 de ani.

| natashacrown a răspuns:

Eu. in fiecare dimineata cand merg spre scoala vad o fata plinuta.mai mult ca plinuta si unu cit o scobi.^.^. he he. oricum daca ei se plac.asta este. mie imi plac cei mai slabuti pentru ca se vad mai bine muschii pe ei decat pe cei plinuti.

| Dominicc explică:

Eu sunt mai slabutz... da nu prea sunt cu detalii sau cu preferinte.
Nus cu nasu pe sus.
dau frau liber tuturor fetelor dragute. adica intru cu ele in vorba

| Dominicc explică:

@harciog - idemlaughing suntem de moda veche noi

| Alina. a răspuns:

Mie scarba de scobitorile alea care se cred mari macho deci.:-J

| dadaina a răspuns:

Barbatii plinuti, inalti si putin facuti insa in limita bunului simt :)
Ceva de genul asta: http://images2.fanpop.com/......24-768.jpg
Deja am un exemplar acasa :))

| Puiutz a răspuns:

Intrehappy.
Sa nu fie nici chibrit da` nici prea gras. normalbig grin.
Mie sa`mi placa, sa`mi fie drag, sa ne intelegem... iar ce spune lumea nu prea imi pasawinking. In gura lumii nu poti avea incredereoh go on.

| multimoak a răspuns:

Mie sincer imi plan barbatii mai mari decat mine si mai plinuti, dar nu exagerat: picioare solide, umeri dezvoltati si putina burtica moale ca o perna day dreaming
Cele care se uita dupa cei cu patratele pe abdomen cred ca prefera sa joace "x si o" in timpul actuluihee hee
Si-un tip slab cu o fata plinuta nu prea vei vedea asa des, pentru ca cei slabi sunt cu nasu pe sus. Am avut ocazia sa vad si astfel de genuri, dar mai rarwinking

| RoxiutzaRux a răspuns:

Slab... dar daca e un pic grasut ce mai conteaza! mie sa-mi placabig grin

| Lawrence a răspuns:

Nu-mi plac fetele grase sau mai plinuţe.

| Aηηy a răspuns:

Slabi

| Lorena_9823 a răspuns:

Mie imi plac normali.Adica nici sa nu fie grasi sa nu poata intra pe usa dar nici slabi sa ii bata vantul.Nu zic acum ca daca ar avea putina burtica m-ar deranja:d

| KillMePlease a răspuns:

Normali. laughing
Nici plinuti, dar nici slabi (slabi-ca un bat)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ca imi pun o caramida in chiloti sa nu ma fure curentul si-o sa-ti placa si de mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut fel si chip, dovada ca sufletul conteaza mult mai mult decat fizicul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aspectul fizic nu este deloc important nici intr-o relatie, nici in prietenie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac baietii mai plinuti (dar nu f grasi), atata timp cat sunt de treaba, arata ok (la fata ma refer), sunt civilizati si se spala happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vad asemenea intrebari... ajung mereu la concluzia ca s-ar pune mai mult mult accent pe aspectul fizic, dar mai mult conteaza caracterul fiecaruia in parte.Intr-adevar e bine sa te ingrijesti de aspectul fizic pentru cel(cea)de langa tine, insa cel mai mult conteaza comportamentul, atentia si comunicarea ...Restul vine de la sine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu unul sunt un tip slabutz, am 13 ani big grin.si am doar 36-37 de kg sad. si imi pare foarte rau.pentru ca sunt destul de inalticutz big grin... dar am un coleg care este batoza la 12 ani big grin.are 78 de kglaughing. si la inaltime este cat mine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac baieti normali, nici slabi dar nici grasi potriviti

| elyfel a răspuns:

Cei rotofei ca sunt draguti dar pentru ca sunt mai solizi, ofera protectie

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Sincer îmi plac cei slabi și înalți ( ceva gen Marilyn Manson tânăr) dar dacă persoana de care m-aș îndrăgosti ar fi mai voinică chiar cu burtică, nu m-ar deranja(înalt să fie măcar 1, 70 )

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Sincer îmi plac cei slabi și înalți ( ceva gen Marilyn Manson tânăr, ca alură a corpului mă refer, nu la machiaj) dar dacă persoana de care m-aș îndrăgosti ar fi mai voinică chiar cu burtică, nu m-ar deranja(înalt să fie măcar 1, 70 )