| SeboooWaruul55 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce va place voua la un baiat( fizic vorbind, de ex va plac baietii mai plinuti sau slabi? )? big grin Cel mai surprinzator raspuns primeste Funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac tipii cu o constructie usor atleticatongue Adica inaltime si greutate in limite. Tipare in general nu am avut, dar am observat ca sunt unele lucruri care imi atrag atentia fara sa vreau. Dintr-o multime remarc cel mai usor un tip care e imbracat in camasa potrivita lui, cu o atitudine normala spre rece, sigur pe el. Asta e ceva comun dar in acelasi timp sofisticat din punctul meu de vedere. Ce atrage prea mult atentia si de zbate pentru a iesi in evidenta e pur si simplu prea tipator pentru mine.

13 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Majoritatea fetelor le plac baieti facuti ..si prin asta ma refer adica sa aiba un corp bine facut ..Si fiecare fata are gusturile ei ..Si cred ca majoritatea fetelor nu se uita la cat de bine sunt facuti ci la fata lui. Sincer. adica nu stiu parerea mea..Ca nu prea conteaza corpul dar nici sa nu fie atat de slab..Si la fata fiecare dupa preferinte adica ochii parul. si chestiile astea..Si conteaza cel mai mult sa ne faca sa ne simtim bine..sa ne faca sa radem..Sa ne simtim unice si cele mai speciale..Parerea mea.

| mona a răspuns:

Imi plac baietii cu fizic potrivit[degeaba are corp daca nu are minte[ca, sa nu zic altceva]

| Crocaa a răspuns:

Sincer? Imi place sa aiba acel ceva, sa ma atraga de la prima vedere.Sa fie tupeist si sa ma provoace sa fiu mereu in preajma lui datorita caracterului sau.
Poate sa fie mai plinut sau mai slabut,cu burtica sau fara,pentru mine e important sa fie inalt, mai inalt decat mine, daca se poate si mai in varsta decat mine, daca nu macar de aceeasi varsta, dar nu mai mic.

| Laya a răspuns:

Imi plac baietii mai dolofani, in sensul ca nu-mi plac baietii slabi si inalti. NU ma dau in vant dupa muschii unui baiat, dar in schimb ma uit foarte atent la dintii si la fundul lui...Imi plac baietii care imbraca camasa, ori de cate ori au ocazia si care miros bine in orice situatie...
In rest, imi plac baietii spontani, baietii care fac lucruri nebunesti si da, "norocoasa" de mine, poate spune ca a intalnit un astfel de baiat! laughing

| vladdd16 a răspuns:

Nu sunt fata dar o sa raspund happy. La fete le place un baiat frumos, lucrati (la corp), cu o masina buna (BMW, Audi, Mercedes...) si cel mai important lucru multi bani si multe carduri happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Inima. Dar nu una egoistă care să bată doar pentru el, ci o inimă care să bată pentru... doi.
Fizic, nu stiu...depinde. Acum, bine, să nu semene fizic cu Shrek laughing

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Pentru mine contează personalitatea unui băiat decât felul în care arată, nu vreau un băiat cu replici invechite gen ke faci frumuas-o.Ca fizic mi-ar plăcea un băiat înalt și slab(nu cu mușchii lucrați la sală sau pătrățele) dar îmi plac și băieții mai plinuți(tot înalți să fie)și un alt detaliu care il consider important este vocea.

| Exxtremus a răspuns:

Sunt cei mai buni : Baietii potrivit. SA fie romantici, frumosi, chipesi si gratiosi, curajosi, si nerusinosi:X:X:X

| annemarye a răspuns:

Sa aiba acel ceva care sa ma atraga din prima.iar ca aspect fizic nu am tipar anume insa trebuie sa fie mai inalt ca mine. si primul lucru la care uit sunt ochii:X daca imi plac ochii lui trec si mai departe la examinatlaughing))

| Alessia_Alexandra_1992 a răspuns:

Ne plac baietii care nu sunt nici foarte slabi, dar nici foarte grasi, sa aiba cat de cat fibra pe ei.

| gargarita21 a răspuns:

Pe langa aspectul fizic trebuie sa mai aibe si creier..adica nu cntz neaparat fizicul ci cnt mai mult modul de a interactiona cu persoanele din jur:de exemplu poate fi un baiat care sa aiba muschi dar sa nu stie sa lege 2 vorbe...sa nu stie sa poarte o conversatie...mie nu imi trebuie manechini aksa sa vb cu peretii! parerea mea!

| Claudya13 a răspuns:

Din toate raspunsuriile toate, sunt sa fie frumos, sa arate bine ca sa atraga atentia, peste ceva timp nu va mai uitati la astea, sunt anumite lucruri importante: 1. ochii-modul cum te priveste si unde te priveste cel mai mult, daca e interesat de femeie se uita la ochii si sa observe gesturile ei. 2.mainile(nu bratul)-daca e muncitor, asta inseamna ca nu e un papa-lapte si 3.zambetul/dantura-sa observi daca e ingrijit! asta sunt puncte forte la un barbat, ca frumusetea se duce si in plus daca e frumos e inganfat!

| didd a răspuns:

Ne plac baietii care sa nu fie nici prea slabi, dar nici grasi.Nu e obligatoriu sa aiba "patratele".Tot ce conteaza este ca ei sa fie purin romantici, sa nu le fie teama sa impartaseasca ce simt. si cel mai important, este ca in relatia noastra sa existe comunicare si incredere.