| Kristina092 a întrebat:

Hey TPU! Iubitul meu a ejaculat de dimineata foarte putin in timpul sexului oral, iar acum, la pranz, un strop dupa actul sexual. Aveți idee de ce?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

L ai epuizat esti nimfomana nu te mai saturi de pix

| mihai69 a răspuns:

Prea multă labă.

| dullcat a răspuns:

Faceti o pauza de la sex.Realitate nu e ca in filme unde se distreaza aia zi si noapte de mai multe ori.

| Emilian65 a răspuns:

Problema cu care se confrunta iubitul tău, este frecventa actului sexual de-a lungul unei zile. Încercați și faceți sex mai rar, ca organismul lui sa aibă timp pentru regenerarea spermei care o elimina în timpul unui act sexual.

| lpavel a răspuns:

Continuati asa si la 40 de ani iubitul tau va deveni impotent!
Un barbat nu poate face sex foarte des doar pentru ca are erectie, corpul trebuie sa se regenereze, ii trebuie timp pentru asta! Oricat de potent sa fie un barbat nu este indicat sa faca sex de mai multe ori pe zi, iar daca totusi o face atunci 2-3 zile face pauza! Daca nu respecta timpul de regenerare a corpului dupa 10 ani aproximativ nici erectie nu va mai avea!

| ZokoZEW a răspuns:

Gagelul tau a rămas fără testosteron din păcate. Daca continua se ejaculeze in fiecare zi, nu o sa mai aibă pofta de sex.(Sperma se regenerează cu timpul)

| danimarinescu a răspuns:

Consider că activitatea voastră este normală și sănătoasă, deși în contradictoriu cu comentariile anterioare. Diminuarea cantității de lichid seminal poate fi datorată lipsei de vitamine și proteină. Daca este importantă pentru menținerea tenul facial, atunci mâncărică bună vitamine și un vin roșu și păsărică cât cuprinde. Sexul este sănătos!

| Kristina092 explică:

De 2 ori la 2 săptămâni vi se pare prea mult? Par a fii nimfomana? El este oricum impotent, la fiecare act sexual il tine 2-3 minute. Imi cer eu scuze daca trebuia sa specific!