| Ancuta8876 a întrebat:

Bună ziua! Am nevoie să îmi spuneti și mie părerea voastră referitoare la următorul lucru. Acum o săptămâna am făcut sex protejat cu iubitul meu. Înainte cu câteva minute de actul sexual, i-am făcut sex oral(dar nu a ejaculat) iar după asta mi-am folosit saliva(după ce ii făcusem lui sex oral)pentru lubrifiere in timpul sexului. Ce mă îngrijorează pe mine este daca saliva aceea s-a amestecat probabil cu lichidul preejaculator, iar ulterior a ajuns la mine in vagin. Precizez ca baiatul nu a ejaculat cu 2 zile înainte și a urinat frecvent. Exista vreun risc de sarcina in aceste condiții? Cred ca mă stresez degeaba, dar sper din suflet sa îmi spuneti părerea voastră ca sa ma mai calmez

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ar trebuii sa te ingrijoreze prostia din capul tau ca e mare cît casa, nu esti deloc insarcinata stai linistită

| Violleta2022 a răspuns:

Iarta-ma ca-ti spun pe direct, dar este cel mai patetic sex de care am auzit. Un barbat inutil, odata ce a fost total incapabil sa te excite ca sa te umezesti, odata ce tu ti-ai folosit saliva din gura pentru sex...
Da-i fata un sut in dos astuia, daca nici macar sa te excite nu-i capabil, apai ala nu-i decata sex dureros, fara pic de placere, fara orgasm si total inutil pentru tine.
Macar de se chinuia sa-ti faca si el un preludiu, sa te umezesti sau sa-ti faca un cunnilingus, ca asa sex, mai bine lipsa.
Nu, cu saliva din gura NU se poate gramane gravida!

| dullcat a răspuns:

Nu ati auzit si voi de lubrifiant? ...https://www.allohealth.care/......-the-mouth

| VoidEternal a răspuns:

Nu sunt șanse de sarcina.

| AliGab a răspuns:

Doamne ce a ajuns lumea asta. Pe langa faptul ca suntem mai prosti in ciuda accesului la informatie, mai si dam astfel de detalii intime ca sa le citeasca toti

| dullcat a răspuns (pentru AliGab):

In online nu are relevanta, majoritatea sunt sub anonimat. Daca nu se discuta despre asta nici nu vor capata oamenii cunostintele necesare pentru o viata sexuala responsabila.

| Miruna333 a răspuns:

Nici intr-un milion de ani

| GeorgeCazan a răspuns:

Deci...nu cred așa ceva. De unde ai ieșit? Ai carențe mari la cum funcționează organele sexuale, dar faci sex. Și după ce faci sex, panică și apoi întrebări stupide.

| VadimIvanov a răspuns:

Ai zis că ai făcut sex protejat. Dacă ai folosit prezervativ in timpul sexului, nu rămâi însărcinată.