| Radulalla a întrebat:

Salut, mai am cateva intrebari
am 17 ani, mi-am inceput viata sexuala de 1 luna (baiat) si am cateva intrebari:
1big grine ce ma tine asa de mult?! normal din cate m-am documentat ar fi trebuit sa ma tina 5-10min prima data dar pe mine m-a tinut mai bine de jumate de ora si inca mai duceam dar nu era pus bine prezervativul si a trebuit sa ma termin cu mana.
Ma excit usor inainte de actul sexual, Dar parca nu simt placere din ce in ce mai mare in timp ce sunt in vaginul fetei, chiar daca vad ca ei ii place foarte mult, nu zic ca nu-mi placa, IMI place! dar na, inca nu am ejaculat in ea(cu prezervativ) sa aiba legatura?
2: am facut 3 partide de sex pana acum, prima data ca prima data, am avut mari dificultati cu erectia ca majoritatea, m-a tinut mult mai mult decat ma asteptam, m-am excitat greu
A doua oara n-am avut probleme cu erectia, era tun, intra din prima etc etc dar la fel parca nu simteam cum creste in intensitate placerea prea mult cand ..stiti voi. o scoateam bagam scoteam bagam(acum nu am facut laba inainte de sex, sexul a fost dimineata, partenera nu prea aveam chef si nici eu fff mare )
a 3 oara am facut sex seara, aveam amandoi chef, da am facut laba cu 4 ore inainte si ghiciti ce, NU am avut erectie! nici dupa sex oral n-a fost destul de tare, abia am bagat-o dupa 20min si la fel acceasi problema, placere parca..atenuata nu stiu de ce
E din cauza la masturbarea excesiva(3-4-5 ori pe zi) k se reduce erectia si mai ales, placerea din timpul actului sexual?
De asemeni prezervativul nu-mi vine exact..ca a *doua haina* e pun mai nu stiu cum sa zic..mai stramt mai asa...si cred eu ca blocheaza putin placerea
Sunt relaxat, am incredere in mine deci nu e problema, de aia vreau sa va intreb, acum esecul de a 3 oara sa datorat labei de dinainte?(si desigur alte 3-4 labe in decursul a 2-3 ore in seara precedenta)
si cea mai mare intrebare, ca o concluzie a wallului de text pe care sigur de care sigur o sa ma injurati ca stiu ca nu va place sa cititi atata:Cum fac sa imbunatatesc placerea din timpul sexului? Reduc numarul de labe?(1 hai maxim 2 pe zi?), nu fac laba in ziua respectiva sau 1-2 zile inainte? Schimb prezervativul cu un alt tip care sa se deruleze perfect pana la capat si sa vina chiar ca a *doua haina*? sau orice alt sfat ar fi mai mult decat binevenit
Nu-mi spuneti sa fiu relaxat, increzator sau na..ptr ca sunt deja
Multumesc anticipat, sa aveti o zii buna!

13 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Nu iti mai face laba...
e prea mult...
redu mult... 3 pe saptamana

| roxydulkica a răspuns:

Baga in lista id-ul: roxy.ionescu25@yahoo.com si te invat eu tot ce trebuie

| SmRpT a răspuns (pentru roxydulkica):

E pe gratis?laughing)

| roxydulkica a răspuns (pentru SmRpT):

Da.

| roxydulkica a răspuns (pentru SmRpT):

Vrei si tu,, ajutor´´?

| SmRpT a răspuns (pentru roxydulkica):

Da.

| roxydulkica a răspuns (pentru SmRpT):

Baga id-ul in lista

| SmRpT a răspuns (pentru roxydulkica):

Si daca bag id ma ajuti tu?laughing..esti sex experta sau cum?

| alin_9439 a răspuns:

Pai daca faci atata sex cu tipa mai ai nev sa faci laba si oricum asta e probabil ca esti la inceput

| Foartesecret a răspuns:

Frate cata laba iti faci?!

| Love4Music a răspuns:

Ia nu iti mai da tu laba 2 saptamani rezisti?
Sa vezi atuncea ce chef ai de sex. Sa iti dai laba inainte de sex ii o prostie.

| UnulSimplu312 a răspuns:

Placerea este clar redusa din cauza masturbari. Eu iti recomand sa nu te masturbezi cel putin 1 saptamana si nici sa nu faci sex. Iar dupa ce trece 1 saptamana incearca sa faci sex sunt sigur ca nivelul de placere o sa fie mai ridicat si la fel si pasiunea. iar in ceea ce priveste prezervativul daca crezi ca te strange ia-ti un pachet pe o marime mai mare dar de obicei prezervativele trebuie sa fie un pic mai stramte pentru nu a aluneca si a provoca o sarcina nedoritawinking

| Calinson10 a răspuns:

Esti nebunhappy Ce problema ai tu? Ca nu te excititi? Ce vrei sa facem noi? Sa iti zicem sa nu mai faci laba ca nu e bine rolling on the floor?