| xFaith a întrebat:

Hey TPU.
Iubitul meu, mi-a facut aseara o scena de gelozie la telefon straight face. M-a intrebat: cu cine sunt, unde sunt, ce fac, cat stau straight face. si asa am inceput sa ne certam.
Nu inteleg dc se comporta asa, el imi spune ca tine prea mult la mine si ca nu vrea sa ma piarda. dar nu inteleg dc reactioneaza asa.
Pareri?

Răspuns Câştigător
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Te deranjeaza? Asa face un bun iubit. Decat sa nu de'a nici un semn de viata ore bune...Sau exista si planul B. ca. inventeaza un subiect de cearta[adica asta, de gelozie] ca sa va certatihappy...;-? Ma rog. Spune-i ca esti ok. nu-l mintii. baftahappy:*:*

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Intr-adevar motivul este ca tine prea mult la tine si nu vrea sa te piarda.happy

| aLLoNe a răspuns:

Sincer... traiesc astfel de scene zi de zi. si deja sunt obisnuita de certurii.asteaa "gelosi" motiveazaaaa ca in asa mod ne demonstreazaaa dragosteaa. dar nu e asa. geloziaa e ca sarea in bucatee.cind e in mediuu aree gust,,, dar cind exsageramm isi pierdeeee din placereeee. estee o boalaaa lumeee...