| croncH a întrebat:

la ce varsta ar trebui sa-mi incep viata sexuala.si cam ce "senzatie" simtiti baietii? Durere mare? Fericire?

Răspuns Câştigător
| cosmin444 a răspuns:

Salut croncH, eu sunt de parere ca baietii ar trebui sa isi inceapa viata sexuala la 14-15 ani...si vorbind de ce simti...pai in primele 5 minute o sa te doara dar apoi nu o sa iti vina sa te mai opresti(asta daca si partenera ta e de acord)big grin

3 răspunsuri:
| EcstasyW a răspuns:

Viata sexuala la baieti e bine sa inceapa cat mai devreme si simti o mare fericire

| DerFinne a răspuns:

Sal... pe la 16 ani happy nu doare nimic happy e o senzati ef placuta happy bafta!

| Daesung a răspuns:

Durere simti doar prima data.A! Era sa uit. Poate o sa simti o presiune in penis doar pana ejaculezii.Dar e o presiune placutaaaa!