| Inuutsa a întrebat:

:*, Ma numesc Ina am 15 ani si sunt din bucuresti. Vreau un sfat.Acum cateva saptamani cand am facut baie am vazut pe cada urme de sange.si nu trebuia sa am ciclu.era o bucatica ca si de carne. Va rog urgent. Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Cel mai bine: Du-te si fa-ti un control ginecologic. Mai ales daca esti minora te duci la medicul de familie, iti iei trimitere si te duci la un control gratuit! Nu e de joaca! ...bafta:*

2 răspunsuri:
| JoMo a răspuns:

Fenomene Stranii laughing

| Inuutsa explică:

Multumesc LalalaLoveAlex.dar mi-e fricablushing