| pink_3524 a întrebat:

Buna TPU
sa va spun.
acum cateva saptamani, am facut baie cu prietenul meu iar acesta si-a dat drumul in cada.
ca sa fiu sigura ca nu am ramas insarcinata ( desi e imposibil ) am facut un test de sarcina care a iesit negativ, insa trebuia sa imi vina menstruatia cam ieri, dar nu mi-a venit.in schimb am o scurgere galbuie.
si desi am acele crampe suparatoare cum ca ar veni menstruatia, aceasta nu apare.si mi se pare ca mi s-au modificat putin si sanii ( am impresia ca aureola este mai inchisa la culoare si mai mare ). desi am facut un test de sarcina care a iesit negativ totusi ma gandesc ca as fi putut ramas insarcinata thinking

5 răspunsuri:
| niki a răspuns:

Mai repeta testul de sarcina, nu e imposibil!

| antimulte a răspuns:

Nu te mai gandii, ca nu ai la ce. Daca ai facut si test, ce metoda mai buna mai vrei sa sa fi convinsa? Consultul la un doctor banuiesc ca e ultima etapa.

| ciresicaSiatat a răspuns:

Poate din cauza afaptului ca te-ai gandit f mult la asta ti s-a dereglat menstruatia, scurgerea galbuie inseamna ca o sa-ti vina in curand, relax:*

| basexcu a răspuns:

Ai tripleti!

| Silviu_7451 a răspuns:

Testul de sarcina poate sa greseasca. Mai fa-l odata. Si nu, nu e imposibil. A fost un caz de o fata care a ramas insarcinata din cauza asta de pe un strand, da ciudat.