| JayZei a întrebat:

- Hey >TPUhappy- O sa va pun o intrebare dar va rog sa nu radeti si sa`mi raspundeti sincer, deci: Baietii cum se masturbeaza?confused Fundahappy

4 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Masturbarea la baieti e mai simpla ca la fete.Penisul este frecat de sus in jos, este mangaiat pe cap si se practica asta pana cand isi vor da drumul.

| JayZei explică:

Mslaughing

| DeatHPupp3t a răspuns:

Pai...o sa sune vulgar ce o sa-ti spun dar ei si-o freaca. scuze stiu ca este nepotrivit...

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

SALL, VREI SA STII CUM SE MASTURBEAZA BAIETZI ::::IATA:::::: iti scoti penisul, si pui mana pe el si dai in sus in jos, iar apoi sa te speli bine pe maini dar sa nu facki mereu si la MASTURBARE SE MAI ZICE SI (LABA) in fine... sper ca ai inteles ca pui mana pe ea si freci adica o strangi oleaca in mana dar sa nu o axfisiezi, si o freci bine bine pana cand iti iese o chestie alba