| Nooooooonameee a întrebat:

Hey, sper sa nu radeti de mine dar am o intrebare. >:" cum se masturbeaza fetele?

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Isi freaca clitorisul!happy

5 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Cercetatorii britanici au tras si in cazul tau o concluzie. Metode ideale de masturbare pentru fete:
1. De vreme ce au observat ca se poarta chestia cu dusul, cauta un incendiu mare, se duc dupa pompieri si ii roaga sa le imprumute un pic furtunul si isi baga capatul intre picioare si ii roaga sa dea drumu la apa. Cu ocazia asta cand le va iesi apa pe gura, urechi si ochi, se va stinge mai repede incendiul.
2. Isi baga un soricel in puta si se duc intr-o zona frecventata de anaconde. Vor avea un orgasm instant.
3. Se plimba cu bicicleta fara sa
4.Se duc la un supermarket si cumpara 1 kg de fabio, castraveti fabio. De vreme ce au si prezervativ nu au cum sa ramana insarcinate laughing
5. Poti sa iei o bormasina electrica, ii pui un burghiu si gauresti un morcov la un capat si apoi ti-l introduci dar tii apasat si schimbi pe viteza mai mare
6. Daca ai pisica, toarna-ti niste laptic fierbinte intre picioare si invita-l la un pranz delicios.
Cam atat ne-au oferit momentan cercetatorii britanici happy. Succes

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Ce varsta ai?smug

| Dianaㄨ a răspuns:

Http://educatiasexuala.ucoz.ro
Citeste aici la articole utile, e descris foarte bine:)

| darkacvilla a răspuns:

Buna Catinca,

Nu mai bine vrei tu sa aflii cum se ia bacul? E mai folositor. Plus de asta pentru sex / dragoste s-a infiintat baiatul.

| Nooooooonameee explică (pentru darkacvilla):

Mersi :* dar nu trebuia sa-mi zici :* ma descurc si daca nu comentezi tu :*