| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.saptamana trecuta(luni)am avut un cintact sexual. El a ejaculat in prezervativ, si dupa 2minute ne-am oprit si am vazut ca s-a rupt prezervarivul.In prezervativ mai ramasese sperma, deci in mine a curs foarte putina. Dupa 3ore am luat prima pastila de postinor2, si la exact 12 ore pe a doua.Am 16ani.Ciclul inca nu mi-a venit lana asta, dar oricum nu il am regulat, luna trecuta a venit pe 4, si stiu ca poate intarzia de la pastla. Exista sanse sa fiu gravida?

Răspuns Câştigător
| anto22 a răspuns:

Asa am patit si eu iar prietena mea a luat 2 una atunci si alta a a2 zi si nu s-a intamplat nimic...stai linistita sunt foarte bune pastilele

4 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Ce?=) ) Tu iti dai seama ca peste 50% ai sanse sa fi gravida nu conteaza cat a ejaculat conteaza ca a facut`o in tine sa zic asa. Mergi fa un test de sarcina sa vezi nu vreau sa te sperii dar decat sa te vezi mai putin cu copil mai bine mergi si vezi

| AnaBlackVampire a răspuns:

Din moment ce ai luat pastila cred ca nu.
Insa cel mai bine fa un test de sarcina pe care il cumperi de la farmacie.

Mult noroc!

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Vai,posibil...thinking
Dar nu mă pot gândi, scuze.yawn

| Aleecsxandra a răspuns:

Stai fara girji, daca ai luat pastila de a 2 a zi nu ai cum sa fi insarcinata! Si plus ca de la ea iti inatrzie menstruatia 1 saptamana asa ca stai linistita si asteapta happy