| DenDi a întrebat:

scuza'ti categoria am un telefon samsung s 3500 si tot incerc sa incarc niste poze prin upload dar nu merge imi da eroare! angrycum pot face ca sa le incarc? mersi dau funditakiss

1 răspuns:
| jhonsmyth a răspuns:

Probabil nu recunoaste pozele din motive eronate cum ar fi/ versiunea pozeleor este prea mare sau prea sub nivelul indicat adica minim, sau daca ai intrat pe internet de pe tell e posibil sa ai si niste virusi succeshappy