| Nothing05 a întrebat:

Hey TPUkiss ( scuzati categoria dar este ff urgent!)...am mare nevoie de ajutorul si imaginatia voastra:-)

Trebuie sa scriu o piese de teatru cu tema " Zbor, fanteziem, infinit". Nu am nicio idee :-

2 răspunsuri:
| Nothing05 explică:

Nu este o tema pentru scoalawinking...am cerut o sugestie pentru o piesa de teatru.nu e pentru scoala e pentru un festivalwinking...si nu am cerut sa-mi scrie ei piesa.am cerut cateva idei de unde sa ma inspir.in fineoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Site-ul TPU. nu permite rezolvarea temelor scolare sau de vacanta in acest blog.
Daca nu respecti, s-ar putea sa ramai cu contul suspendat.
Pa, pa!