| Adinaaa_8916 a întrebat:

Hei! Am nevoie de ajutorul vostru :*. M-am inscris la un concurs de desen cu tema ' Sonde si podgorii ale judetului Prahova '. Trebuie sa fac un afis cu un indemn sau ceva potrivit cu tema, dar si desene referitoare la sonde. vita de vie etc tot pe aceeasi foaie. As vrea cat mai multe idei din partea voastra. Cea mai inventiva idee primeste funda.(scuzati categoria) multumesc!

1 răspuns:
| copilulpoeziilor a răspuns:

Pai poti desena, o fata. o carare. podgorii de struguri aurii si rosii. fetita tinand un strugure in mana si alergand, spre casa bunicilor. o zi buna