| xAlexis a întrebat:

Hey TPU(scuze categ)Am si eu o problema. pe 4 noiembrie am balul bobocilor(clasa a 5 a) si am niste intrebari:
1)Ce fel de rochie sa port si ce fel de pantofi?(mentionez k pe mine m-au ales sa particip)(link plss m-as bucura daca ar avea si pretul si la accesorii al fel )
2)Ce probe o sa se dea?(stiu ca difera de la o scoala la alta dar vreau sa imi fac o idee) dati si exemple
3)Oare se v-a canta?(mor aici mi-e tare frica)
4)SE v-a dansa individual pe o melodie data de ei sau adusa de noi?
5)Cam ce s-ar da k premiu?
6)Stiu de Miss Boboc, Miss Eleganta, Miss inteligenta, mai sunt si altele?
7)Se fac repetitie cu cei de a 8 a? sau trebuie sa fac eu dansul cu partenerul in afara orelor?
Cam atat va rog sa imi raspundeti k astia nu ne-au zis nimichappy
Funda!
P.S.Scz greselile de gramatica.love struck

3 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Sincer eu nu am auzit de balul bobocilor in a5a. Eu am avut acum 2 saptamani balu bobocilor de a9ahappy.
Pai am avut 2 tinute, de zi si de seara. Rochite la ambele.
ca probe am avut cultura generala, karaoke, dans cu portocala, thinking
repetitie o sa facii cu cei de a8a.
miss stiu sigur ca vei primii coronita de miss si acea chestie pe care scrie Miss Boboc. iar la cadou o sa cumpere eibig grin!

| Claudia_4756 a răspuns:

Nici macar nu stiam ca exista balul bobocilor la cls a5astraight facestraight face
da e adevarat probele difera de la un liceu la altul si de cantat mai mult ca sigur o sa ai.si din cate stiu repetitii nu este obligatoriu sa se faca

| JustOneGirl a răspuns:

Si la cls a 5a se face balul bobocilor?