| Andruta05 a întrebat:

Se apropie ziua prietenului meu si as vrea sa imi da-ti niste idei de cadouri, dragute si in acelasi timp romantice...sau orice altceva! happy Multumesc. [fundita]

3 răspunsuri:
| Musiclove18 a răspuns:

Pai ai putea sa ii cumpre o rama foto de aia cu "Love" si jos are loc de 3 poze,si scoti niste poze cu voi si le pui acolo.
Ai putea sa ii mai cumperi o bratara de argint si sa atasezi jumateta de medalion in forma de inimioara iar jumatatea cealalta o pastrezi tu.
Daca e fumator recomand tigara electronica ( insa depinde ce buget ai)
La haine si chestii de astea cred ca te'ai gandit deja, as mai zice un parfum bun, de calitate.
Pe moment acum nu mai stiu dar daca vrei sa mai vorbim lasa'mi un mesaj si iti dau id'ul meu si gasim ceva impreuna.succes si pupici :*

Răspuns utilizator avertizat
| mimiwewem a răspuns:

Ți-aș da câteva idei. [ce cadouri i-am făcut eu până acum]
- Parfum
-O brățară de argint
-Un ceas.
-O pernuță în formă de inimioară printată poza voastră[asta i-ai putea da de ziua îndrăgostiților, sau rama foto cu love cum zicea Carmen]
-O bluză
-O eșarfă. [că acum e sezonul].
Nu mai știu ce i-am făcut. Dar i-ai putea alege ceva din toate care ți le-am scris.
Baftă în căutarea cadoului.
Pa-pahappy