| LivLiviu a întrebat:

Se apropie ziua prietenei mele care face 21 de ani. As vrea si eu niste idei de cadouri dragute, interesante. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| eu4you a răspuns:

Ceva mic, simbolic, de argint...un pandadiv sau un lantisor.Sau,poti sa ii iei haine (desi asta e cam comun.Dar,daca ii iei haine sa ii iei totusi ceva de firma,cum ar fi:ZARA,BERSHKA,KENVELLO, etc).In niciun caz sa nu ii iei ursi dinaia imensi (mi se par de prost-gust). Daca ii plac animalele poti sa ii iei un Bichon, sau orice rasa de caine de talie mica. Oricum, cel mai avantajos e ceva de argint, micut si finut.