| anonim_4396 a întrebat:

Stiti unde pot citi carti dar..mai noi adica cu prosti sau ceva de genu ...nu dupa timpu lu nu stiu cui.(scuze de categorie

3 răspunsuri:
| Raptorz a răspuns:

De ce naiba te scuzi de categorie si nu o poti pune unde trebuie?

| WarriorInReserve a răspuns:

Cărţile le citeşti cu un scop. Că vrei să înveţi ceva din ele.
În funcţie de ce vrei să înveţi îţi alegi cartea pe care vrei s-o citeşti.
E aşa de simplu. N-avem noi de unde să ştim ce vrei tu.
Sau tu vrei să citeşti că ai auzit că e culeanu să citeşti, cică te face mai cult?

| тєqυιℓα a răspuns:

Da, deci în primul și în primul rând învață să scrii.Și doi, nu știu ce vrei să spui tu prin "După timpu lu nu știu cui" dar chiar m-ai făcut să râd.laughing În fine, dacă vrei cărți cu proști caută pe net. Găsești destule.Sau ai putea scrie chiar tu una, nu crezi?