| TheDaughter a întrebat:

Sunt de 3 luni cu un baiat. E f. dulce si se poarta super cu mine. In ultimele zile a inceput sa ma ignore si cand l-am sunat mi-a spus ca nu poate vorbi, etc. etc. Credeti ca nu ma mai iubeste?

Răspuns Câştigător
| BalonashCuHeliu a răspuns:

Mda...prin asta trec si eu in momentul de fata si sincer nici eu nu stiu ce sa cred.Si el nu doar ca imi spune ca nu are timp sa vorbeasca,el nu raspunde la telefon,ori si'l inchide, nu mai iese afara cu mine[practic ma ignora complet]Deci daca cu mine se comporta asa si pe mass mereu imi spune ca ma iubeste si alte chestii[desi nu il cred, dar nu vreau sa ma desp d el fiindca il iubesc f mult].Eu nu cred ca nu te mai iubeste. Poate are doar nevoie de putin spatiu. Poate nu e sigur de ce vrea si poate are nevoie de putin timp de gandire.Sau acum si cu sarbatorile probabil era ocupat.Eu zic sa vorbesti cu el serios [calm,nu ii zice nimic din nervi ca nu rezolvi nimic]ii spui:"Baiete,nu inteleg de ce ma ignori.S'a intamplat ceva? Ai patit ceva? Sa stiu si eu ce ai daca chiar nu mai vrei sa fii cu mine"Dar parerea me sincer e ca inca te iubeste,doar ca nu e sigur pe el. Sper ca te'am ajutat, iti urez mult noroc, si sper sa va rezolvati problema.[Si sper sa o rezolv si pe a measad]Bye

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai vrea sa stie nimic de tine.

| Dєєค a răspuns:

Dragostea nu dispare peste noapte:* Poate are o perioada mai grea, cateva zile mai proaste sau nu isi da seama ca te simti ignorata:* Mai asteapta cateva zile si daca continua asa, spune`i frumos ca te-ai simtit ignorata zilele trecute, daca chiar te iubeste, se va rezolva

| BalonashCuHeliu a răspuns:

App...Ce sa mai intamplat cu tine si acel baiat? Fiindca noi 2 ne'am despartit...sad

| ɐunʇzɐ a răspuns:

Pai eu cred ca te mai iubeste totusi dk te-a iubit nu poate s t uite peste noapte!

ignora`l sh u sh vzi c iese:d

sau vb odata cu el sh spune`i ca dk mai face d`astea t desparti d el!:d

sh vezi c zice

| pretty_9822 a răspuns:

Ignoral si tu.nui permite din astea