| stefanell a întrebat:

sunt pe contul iubitului meu....si vreau sa intreb cevastraight facea spus ca vrea sa faca un pas in fata in relatia noastra.Sa se culce cu mine, mai pe scurt ce imi facestraight face?

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna. Da, vrea sa aveti si o relatie sexuala pe langa cea sentimentala. Majoritatea baietilor care iti impun asta din timp si nu te lasa pana cand nu obtin ce isi doresc, vor doar sex, nu o relatie de durata bazata pe respect, incredere si dragoste adevarata. Un baiat care gandeste numai cum sa te bage in pat, nu cum sa te scoata la o plimbare in parc doar voi 2, eu zic ca nu prea merita efortul si "privilegiul" de a face pasul asta cu tine. Acum e treaba ta, corpul tau si relatia ta. Your rules, your choice. Pupici!

7 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Ar vrea sa aveti o relatie sexuala insa iti propun sa nu acceptiwinking

| b3bitsa a răspuns:

Mai pe românește vrea să te f**ă. Mai așteaptă și convinge-te că te iubește și atunci poți să-i dai răspunsul, nu are rost să te înjosești în fața lui. Bftwinking

| Polaris a răspuns:

Vrea să jucați Monopoly cu grădinarul lui Stalin, duh.

| MODAlex a răspuns:

Grija la limbaj!

| GalagieMareInScoalaMea a răspuns:

Eu zic sa nu te culci asa cu el dintr-o data. mai gandeste-te si daca iti dai seama ca o sa fie bine ceea ce faci ...Eu zic ca de tine depinde si de el nu te mai lua depa astia

| TheBodybuilder a răspuns:

Vrea sa aveti si o relatie sexuala, nu doar sentimentalawinking

| maryutza_2902 a răspuns:

Mai pe scurt vrea sa faca sex cu tinesadeu zic sa nu accepti?