| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Vreau sa va întreb de ce iubitului meu ii este rusine sa facă primul pas?

19 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu face sens ce spui!
Daca este deja iubitul tau...inseamna ca a facut deja primul pas, odata ce sunteti deja iubiti.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Care ar fi primul pas, daca deja e iubitul tau?
Si unde scrie ca e obligat sa faca el acel pas? Sau de unde stii ca isi doreste sa il faca?

| Mosotti a răspuns:

De fraier ii e rusine.
Dar fa tu primul pas daca vezi ca el nu face, nu e problema.

| SilentRain a răspuns:

Pentru ca este om și are emoții, fa-l tu

| Sofer a răspuns:

Primul pas la ce?

| johnnny123 a răspuns:

Să-l sunăm și să-l întrebăm, sau cum propui să aflăm un răspuns la întrebarea asta?

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Eu i-as trimite linkul acestei intrebari pe email.

Daca vede raspunsurile, va sari imediat.

Daca nu pricepe/sare atunci va trebui sa gasesti altul deoarece actualul este daramat.

| Lukasssz a răspuns:

Te referi la sexhee hee?

Răspuns utilizator avertizat
| 1997onur a răspuns:

Vorbește cu el vorbiți între voi doi.

| Mirel4412 a răspuns:

Primul pas la 13 ani? Hmm... Sa-ti faca omleta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru că e pămpălău.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce crezi? Ai nevoie de desen ca să îți dai seama? Fă-l tu dacă nu îl face el.

| Anuket a răspuns:

Poate are nevoie de încredere. Sau un premergător.
Dacă îi spui prenumele îi ghicesc totul în dragoste.

| nevermatch a răspuns:

De asta e iubitul tau si nu al nostru, ca tu il cunosti si tu poti comunica cu el.

| daculliber a răspuns:

Poate că nu e sigur de cum vei reactiona sau asteaptă momentul potrivit. Încearcă să faci tu primul pas. Sau asteaptă momentul potrivit.

| universe3 a răspuns:

Pai tu de ce nu faci? profiti de faptul ca esti fata? nu e rusine

| NoVember8 a răspuns:

Dacă ai 18 îl fac eu sa vezi cum este. Pe el lasă l când simte ca este momentul