| xFaith a întrebat:

:*
Tocmai am facut rost de id unui baiat pe care ew il plac happy. ne cunoastem doar din vedere.
Intentionez sa il adaug in lista, problema e ca eu nu prea stiu cum sa ii vb pe mess. [ ma refer ca nu as gasi subiecte. ]
Ma puteti ajuta?
Dau fuunda + Vot!

Răspuns Câştigător
| anonimussssssss a răspuns:

Il intrebi ce zodie e
ce filme ii plac
ce muzica asculta
cum ar fi fata perfecta pentru el
si inca ceva:provoacal la un pool, majoritatea baietilor se pricep la acest joc.
apoi intreaba-l daca vrea sa joace pool pe porunci
termini cu jucatul si intreaba-l cat timp a stat cu o fata(chestii din astea)
dupa aia poti sal intrebi daca el te vede atragatoare
daca iesiti intr-un weekend
sper ca te-am ajutat
sper sa te placa si sa fi pe gustul lui
BAFTA

3 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Pai baga-i id-ul si cheama-l la o plimbare! acolo o sa gasiti voi ceva subiecte. si sunteti si face to face!batting eyelashes

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Poi sunt multe feluri in care poti aborda un baiatwinking in primul rand ai putea sa vorbesi cu el chesti din astea despre dragoste si pe oma sa treci la subiecwinking Chesti din astea daca are iubita dac ii place de cineva si il intrebi daca ar vrea sa fie cu tinewinking Parerea mea eu asa am fost abordat de ubirea mea big grinwinking

| raawwr a răspuns:

Pai la inceput te prezinti,aflati cat mai multe unul despre celalat[hobby,la ce scoala este,varsta,etc], il intrebi daca are prietena, si vorbiti tot felul de lucruri[emisiuni tv,scoala,diferite intamplari, etc]. Daca observi ca este sociabil atunci incearca sa fiti prieteni foarte buni, sa vorbiti zilnic si de aici depinde de preferintele fiecaruia :*

bafta love struck, Fundabatting eyelashes?