| xFaith a întrebat:

Heyy :*
Tocmai am facut rost de id unui baiat pe care ew il plac happy. ne cunoastem doar din vedere.
Intentionez sa il adaug in lista, problema e ca eu nu prea stiu cum sa ii vb pe mess [ nu prea stiu ce subiecte sa gasesc ]
Ma puteti ajuta?
Dau fuunda + Vot!

Răspuns Câştigător
| bonjovii a răspuns:

Paii sa vedeemthinking
nici eu nu ma pricep prea bine la baieti dar stiu si eu cate ceva despre ei:d
-deci prima data daca vorbesti cu el pe messsi itipune o intrebare sa nu-i raspunzi niciodata numai dupa cateva minute.
-in al doilea rand, fii draguta cu el, si ai grija la modul in care vorbesti cu elhappywinking
bafta!happy

10 răspunsuri:
| Naomitza a răspuns:

Pai intreaba-l ce face...si de astea sa vezi ca si el o sa intre in vorba cu tin adica o sa te intrebe si el ceva...si intreaba-l daca are prietena sa simpta ca tie imi place de el si asa o sa vei ca o sa vb el mai mult cu tin crede-ma!

| hatze a răspuns:

Pai is spui adevarul! ce sa mai staii pe gandurii! bafta(indragostito) ast funda!

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Ii poti spune asa:
buna:X
el o sa zica buna cine esti.
tu ii zici o fata...
el o sa zica de unde ai id meu
si tu o sa bagi de la tine ceva ca de la un/o baiat/fata
pai subiecte o sa te intrebe el chestii din astea cati ani ai...
si in sfarsit o sa-i zici ca esti tu si gata.

| Missy a răspuns:

Inainte de a vorbi cu el,incearca sa aflii ce ii place,respectiv care este hobby-ul lui. Ii spui ca si tie iti place fff mult respectivul hobby si tot asa.
Sau pur si simplu ii spui ca vrei sa-ti faci prieteni. De la asta puteti ajunge mai departe...
Oricum cel mai bine e sa aflii ce-i place,ca sa aveti ceva in comun si sa vorbiti despre acel lucru, ptc. daca ii spui "Buna, sunt o fata.bla bla", n-o sa-ti dea atentie.

| HasisS a răspuns:

Ii spui buna, apoi totu' vine de la sine. Daca e interesat, va fi vorbaret.Trebuie sa fii amuzanta si bine dispusa, apoi poti sa-i ceri poze, sa-i spui ca iti place de el sau ca e dragutz.Si pune-i pupuci(:*:*:*) au efect!
Succes

| IoanaEvelina a răspuns:

Ei nu gasesti. il saluti, ii zici ca te plictisesti si ca ai facut schimb de liste cu o prietene. ce face? cum il cheama. fa-te ca nu il cunosti si vezi tu cum decurge conversatiahappy

| Punky_8979 a răspuns:

Eu iti zic aigura ca toate subiectele de discutie iti vin pe momenthappy
Dar ai putea sa incerci sa'l intrebi ceva ce tu deja sti,depilda despre hobbi'ul lui, sau ii spui sa te ajute la ceva ce tu nu ai nevoie de fapt, ca sa vorbiti mai multsmug
Incearca si vei vedea cum iti vin o multime de idei atunci pe moment!:*
Sper ca te'am putut ajuta!:*.

| simplu_2372 a răspuns:

Nu-i pb chiar daca scrii mai incet o sa dai eventul de inteles ca te intretii cu mai multe persoane in conversatie, poti sa-i dai din "greseala" un raspuns anapoida adresta altcuiva, de cat esti de ocupata :))
si o sa vezi ca o sa mearga ca uns!

http://soft-download2011.com/
http://funny-aha-jokes-new.blogspot.com/
http://secretul-afacerilor-pe-internet.blogspot.com/

| roxanikmititika a răspuns:

El te place?

| gumus a răspuns:

Buna, eu zic sa fi mai glumeata adica. sa ai putin hiumor ca el sa te placa eu asa fac cu prietenii mei dar le plac asa mult ca le spun vorbe haioase dar cum sa ati spun cum sa al iei >> mai antai daca vb ceva cu el ancearca sa faci acel ceva o gluma si din ce an ce al antrebi cati ani ai de unde esti... ce zodie esti si uite asa deschideti ogramada de subiecte si din ca va cunoasteti mai bine cu atat mai bine pentru tine si a doua, zi ancepi sa deschizi o discutie despre zodia lui ai mai spui noutatii etc si uite asa va anprietenitii

sper ca te-am ajutat fundahee hee